Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI
     

              

               Sevgili Öğrenciler;

Çağdaş, dinamik ve kaliteli eğitim-öğretim anlayışı ile Meslek Yüksekokulları arasında ayrıcalıklı, öğrenciler tarafından tercih edilen, mezunları aranan, bölgesel istihdam ve sanayi kesimi ile gerekli diyaloğa açık, alanında en iyi ve saygın bir eğitim kurumu olmak yolunda hedefimize ilerlerken, kuruluşu 1976 yılına kadar uzanan Tokat Meslek Yüksekokulu, yılların biriktirdiği tecrübesiyle binlerce öğrenciyi mezun etmiş olup 14 programıyla siz değerli öğrencilerimizi misafir etmekten gurur duymaktadır.


Adını Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa’dan alan Üniversitemiz, şeffaf, katılımcı, girişimci, bilgi ve teknoloji üreten, bölgenin ekonomik, sosyal kültürel yapısına katkı sağlayan ve tercih edilen bir üniversitedir. Son yıllarda yaptığı atılımlarla gerek ulusal, gerek uluslararası arenada üst sıralarda  konumlanmıştır.


Tokat Meslek Yüksek Okulu Tokat-Turhal karayolu üzerinde, Tokat il merkezine 9 km. uzaklıkta bulunan Taşlıçiftlik Yerleşkesinde olup , yerleşkemizde öğrencilerimizin hizmetinde her türlü barınma, yemek ulaşım, ve spor imkanları bulunmaktadır.

 

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı ifade eder, hayat boyu başarılar dilerim.


                                                                                                           Prof.Dr.Hilmi ERDAL

                                                                                          Tokat Meslek Yüksekokulu Müdürü

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Tokat Meslek Yüksekokulu, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60150, Tokat / TÜRKİYE Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.